Metalowe listwy do glazury

Aluminiowe oraz mosiężne listwy przeznaczone są do zabezpieczenia brzegów powierzchni wyłożonych płytkami ceramicznymi. Metalowe listwy do glazury służą po pierwsze do maskowania nierówności podłoża. Po drugie do łączenia różnych powierzchni. Po trzecie do zabezpieczenia wewnętrznego i  zewnętrznego naroży płytek ceramicznych. Bogata oferta długości i kolorystyki dopasowana jest do ciągle zmieniających się potrzeb i trendów obowiązujących na rynku. Profile te dostępne są w wersji aluminiowej, aluminiowej anodowanej, mosiężnej oraz chromowej.

Wyspecjalizowaną grupę produktów do glazury i terakoty stanowią Listwy schodowe pod-płytkowe .

Najbardziej wymagających zaś na pewno zainteresują ekskluzywne listwy do glazury czyli Listwy chromowe.

Listwa krawędziowa prosta – symbol A50, A51, A52

Listwa krawędziowa prosta występuje w trzech wysokościach w zależności od grubości płytki. Symbol A50 odpowiada listwie na płytkę o wysokości 8mm. Listwa o symbolu A51 pasuję na płytkę o wysokości 10mm, zaś o symbolu A52 o wysokości 12 mm. Listwy te dostępne są w surowym aluminium, aluminium anodowanym, aluminium malowanym proszkowo oraz mosiądzu. Metalowe listwy do glazury jakimi są profile zakończeniowe proste występująw kilku długościach, mianowicie 200, 250 oraz 300cm. Producent: Effector.

 • Metalowa listwa do glazury A54do glazury A50
 • Listwa A50

Listwa krawędziowa owalna – symbol A53

Listwa krawędziowa owalna występuje w trzech wysokościach w zależności od grubości płytki. Symbol A53/8 odpowiada listwie na płytkę o wysokości 8mm. Znak A53/10 dotyczy listwy na płytkę o wysokości 10mm, a A53/12 listwy o wysokości 12mm. Listwa jest dostępna w surowym aluminium, aluminium anodowanym i mosiądzu. Profile wykonane z surowego aluminium oraz mosiądzu występują w długościach 200, 250 i 300cm. Listwy anodowane są dostępne tylko w długości 250cm. Producent: Effector.

 • Metalowa listwa do glazury A53
 • Listwa A53

Listwa łącząca /profil fugowy – symbol A54*, A55* lub A56

Listwa łącząca, zwana również profilem fugowym występuje w trzech szerokościach, którą wskazują trzy różne oznaczenia. Symbol A54 odpowiada listwie o szerokości 13mm. Symbol A55 dotyczy listwy o szerokości 18mm, a A56 listwy o szerokości 26mm. Listwy są dostępne w surowym aluminium, aluminium anodowanym i malowanym proszkowo oraz w mosiądzu. Dodatkowo listwy oznaczone gwiazdką (*) występują w kolorach drewnopodobnych. Listwy okleinowane są dostępne tylko w długości 250cm. Pozostałe są dostępne w długościach 200, 250 oraz 300cm. Producent: Effector.

 • Metalowa listwa do glazury A54
 • Listwa A54

Listwa do glazury łącząca płaska- symbol A57

Listwa łącząca płaska  jest dostępna w surowym aluminium, aluminium anodowanym oraz mosiądzu. Profil dostępny w długościach 200, 250 i  300cm. W przypadku listew anodowanych zainteresowanych innym kolorem niż złoto lub srebro zapraszamy do kontaktu. W szczególnym przypadku okres oczekiwania niestety może wynieść ok 2 tygodni. Producent: Effector.

 • Metalowa listwa do glazury A57
 • Listwa A57

Listwa najazdowa- symbol A59

Listwa najazdowa  jest dostępna w surowym aluminium, aluminium anodowanym i mosiądzu. Profil jest dostępny w długościach 200, 250 i  300cm. W przypadku listew anodowanych należy skontaktować się w celu sprawdzenia dostępności wybranego koloru. Producent: Effector.

 • Metalowa listwa do glazury A59
 • Listwa A59

Listwa najazdowa płaska- symbol A95

Listwa najazdowa płaska jest dostępna w surowym aluminium oraz mosiądzu. Listwy są dostępne w długościach 200, 250 i  300cm. Producent: Effector.

 • Metalowa listwa do glazury A95
 • Listwa A95

Listwa do glazury zakończeniowa- symbol A86

Listwa zakończeniowa jest dostępna w surowym aluminium, aluminium anodowanym. Jak sama nazwa wskazuję profil ten idealnie zakańcza płytki. Można ją stosować zarówno przy jednej jak i dwóch powierzchniach wyłożonych glazurą lub terakotą. W przypadku listew anodowanych należy skontaktować się w celu sprawdzenia dostępności wybranego koloru. Profile w srebrnej anodzie są dostępne w ciągłej sprzedaży. Długość listwy: 250cm. Producent: Effector.

 • Metalowa listwa do glazury A86
 • Listwa do glazury A86

Listwa do glazury zakończeniowa- symbol A87

Listwa zakończeniowa jest dostępna w surowym aluminium oraz aluminium anodowanym.  Profil anodowany w kolorze srebrnym jest dostępny w ciągłej sprzedaży. W przypadku zainteresowania innym kolorem prosimy o kontakt, w celu sprawdzenia jego dostępności. Długość listwy: 250cm. Producent: Effector.

 • Metalowa listwa do glazury A87
 • Listwa do glazury A87

Listwa do glazury zakończeniowa- symbol A88

Listwa zakończeniowa A88 jest dostępna w surowym aluminium oraz aluminium anodowanym. W przypadku listew anodowanych należy skontaktować się w celu sprawdzenia dostępności wybranego koloru. Profile w srebrnej anodzie są dostępne w ciągłej sprzedaży.Długość listwy: 250cm. Producent: Effector.

 • Metalowa listwa do glazury A88
 • Listwa do glazury A88

Listwa okapnikowa- symbol A99

Listwa okapnikowa  przeznaczona jest głównie na balkony lub tarasy wyłożone płytkami ceramicznymi. Jest dostępna w surowym aluminium, aluminium anodowanym oraz malowanym proszkowo. Ze względu na fakt, iż listwa cieszy się sporym zainteresowaniem prosimy o kontakt w celu potwierdzenia dostępności. Długość listwy: 250cm. Producent: Effector.

 • Metalowa listwa do glazury A99
 • Listwa do glazury A99

KOLORYSTYKA