Materiały dekoracyjne

Materiały dekoracyjne – ELASTYCZNE DESKI DEKORACYJNE

Służą do dekoracji ścian wewnętrznych i zewnętrznych. Są realną kopią desek drewnianych, które mogą być wykorzystane zarówno jako elementy dekoracyjne na elewacji budynku, jak i w pomieszczeniach. Wykonane są: z żywicy akrylowj, piasku kwarcowego, wzmocnione zatopioną siatką z włókna szklanego i pomalowane specjalną bejcą akrylową. Są materiałami paro-przemuszczalnymi, odpornymi na uderzenia, zachowują trwałą barwę, są elastyczne, można je kłaść na zakrzywionych płaszczyznach oraz mają mały ciężar około 3,5 kg/m2, co jest zaletą gdy kładziemy je na system dociepleń.

 

Materiały dekoracyjne – ELASTYCZNE PŁYTKI DEKORACYJNE

Materiały  do dekoracji ścian wewnętrznych i zewnętrznych. Są realną kopią cegieł ceramicznych. Mogą być wykorzystane zarówno jako elementy dekoracyjne na elewacjach budynków, jak i w pomieszczeniach. Wykonane są z żywicy akrylowej, piasku kwarcowego, barwione są pigmentami żelazowymi, są paro-przepuszczalne, odporne na uderzenia, zachowują trwałą barwę, są elastyczne można je kłaść na zakrzywione powierzchnie. Oferowane płytki występują w 8 kolorach, mają typowy wymiar dla cegieł 240x67mm i mały ciężar ok. 4,5 kg/m2, co jest dużą zaletą gdy kładziemy je na system dociepleń. W ofercie do każego koloru płytek posiadamy PŁYTKI NAROŻNE imitujące naturalną cegłę 240x120x67mm co sprawia, że ściany wyłożone PŁYTKAMI wyglądają bardzo naturalnie.

Materiały dekoracyjne – BELKI RUSTYKALNE

Materiały do dekoracji zarówno wewnętrznych jak i zewnętrznych. W zależności od przeznaczenia są profilami o średniej lub głębokiej strukturze drewna. Materiały przeznaczone na zewnątrz są odporne na warunki atmosferyczne. Oferowane przez nas profile to deski, ceowniki, kątowniki, profile prostokątne lub kwadratowe przelotowe oraz pełne. Dodatkowo w sprzedaży występuje  elastyczna imitacja deski elewacyjnej.