Worki wiązane z taśmą lub uszami

Worki wiązane z taśmą ściągającą

Worki wiązane, w których do zamknięcia wykorzystuje się taśmę ściągającą. Jest ona umieszczona w górnej części worka. Charakteryzują się dużą wygodą i bezpieczeństwem użytkowania. Odpady mogą być cały czas zamknięte. Zastosowanie taśmy umożliwia szybkie zamknięcie z opcją powtórnego otwarcia, a co za tym idzie łatwe przenoszenie gromadzonego odpadu. Worki można zawiązać i w ten sposób ostatecznie zabezpieczyć ich zawartość. Worki konfekcjonowane są w formie rolek z łatwą do odrywania perforacją.

35x15 taśma

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Worek z taśmą ściągającą o pojemności 35l i grubości 25 micronów. Wymiary worka to 48x57cm. Worki dostępne w kolorze niebieskim lub czarnym. Na rolce 15szt worków.

Worki wiązane 60l z taśmą

 

 

 

 

Worek z taśmą ściągającą o pojemności 60l i grubości 25 micronów. Wymiary worka to 58x67cm. Worki dostępne w kolorze niebieskim lub czarnym. Na rolce 10szt worków.

Worki wiązane z uszami

Worki wiązane, których górna część ma specjalnie zaprojektowany kształt ułatwiający nałożenie na kosz oraz szybkie i pewne zawiązanie. Po zawiązaniu powstają „uszy”, ułatwiające przenoszenie zgromadzonych śmieci. Worki konfekcjonowane są w formie rolek z łatwą do odrywania perforacją.