Listwy cokołowe PCV

Listwy przypodłogowe to ważny element wykończenia podłogi, nadają charakter, ale i spełniają wiele funkcji. Przedstawione poniżej listwy wykonane są z tworzywa PCV. Wyróżniają się unikalną konstrukcją, możliwościami użytkowymi oraz niepowtarzalną kolorystyką.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo w zależności od potrzeb profile wykonane z PCV lub z MDF. Mają one zróżnicowane wysokości, które wahają się od 55mm do 100mm. Standardowa długość większości cokołów to 250cm, wyjątek stanowią te typu PAINT-IT  których długość wynosi 242cm.

Listwy przypodłogowe – listwa cokołowa INDO

listwy przypodłogowe INDO

Listwa ta jest wykonana z tworzywa przyjaznego środowisku, nie odkształca się i jest wodoodporna – mycie podłogi bez ryzyka. Wytłoczona na listwie struktura idealnie imituje prawdziwe drewno a różnorodność‡ kolorystyczna sprawia że przeniesiona kolorystyka drewna sprawdza się w 100%. Pewny, szybki i prosty montaż do każdego typu ściany na cztery sposoby: przy użyciu kołków, zszywek, kleju lub taśmy dwustronnej. Możliwość demontażu listew w celu malowania, poprowadzenia przewodów instalacji Tv, audio.

Kolorystyka

Listwy przyścienne- listwa cokołowa LM55

listwa cokołowa lm55

Listwy cokołowe – listwy typu PAIN-IT

listwy przyścienna typu paint-it