Worki na śmieci i odpady

Wśród sprzedawanego przez nas asortymentu znajdują się również produkty do utrzymania czystości. W ofercie posiadamy proekologiczne worki na śmieci, takie jak:

Worki na odpady wykonane są ze starannie wyselekcjonowanych surowców recyklingowych lub materiałów pierwotnych, z folii typu LDPE, lub HDPE. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów produkcyjnych charakteryzują się odpowiednią wytrzymałością zarówno na przebicie jak i rozciąganie. Ponadto worki mają mocny i trwały zgrzew oraz praktyczną perforacje.

Sprzedawane worki są dostosowane do potrzeb wszystkich klientów. Dzięki różnorodnym pojemnościom od 35l do 450l,  zróżnicowanej grubości oraz kolorystyce mają zastosowanie w domu, w firmie, na działce lub budowie.

Wychodząc na przeciw indywidualnym zapotrzebowaniom naszych klientów wykonujemy zlecenia specjalne polegające na dostarczeniu worków o parametrach określanych przez zamawiających. Dzięki współpracy z kilkoma producentami jesteśmy w stanie zrealizować prawie każde zamówienie. Jeżeli w naszej bogatej ofercie nie ma produktu który zaspokaja Państwa potrzeby prosimy o kontakt. Postaramy się pomóc.