Worki tradycyjne

Worki tradycyjne  – do segregacji śmieci wykonane są z dwóch rodzajów folii LDPE lub HDPE. Są klasycznymi workami nie posiadającymi opcji zamknięcia, ze zgrzewem dolnym. Konfekcjonowane są w formie rolek z praktyczną perforacją. Worki dostępne są w wielu kolorach oraz rozmiarach.
Segregacja śmieci, odpadów ma wielkie znaczenie dla naszego środowiska. W celu ułatwienia tego procesu w naszej ofercie znajdziecie Państwo produkty zróżnicowane pojemnościowo i kolorystycznie.

 

Worki tradycyjne HDPE

Produkt dostępny w dwóch pojemnościach 35l oraz 60l

Worki o pojemności 35l są w rozmiarze 40×57 i mają grubość 6 micronów. Dostępne są w kolorach: czarnym, niebieskim, zielonym, żółtym, czerwonym i białym. Na rolce znajduje się 50 szt worków, natomiast Worki o pojemności 60l mają rozmiar 58×72 i grubość 7 micronów. Również dostępne są w kolorach: czarnym, niebieskim, zielonym, żółtym, czerwonym i białym. Na rolce także znajduje się 50 szt.

Worki tradycyjne LDPE

W przypadku worków wykonanych z folii LDPE wygląda to następująco:

Worki o pojemności 35l występują w rozmiarze 50×60 i mają grubość 23 micronów. Dostępne są w kolorach: czarnym, niebieskim, zielonym, żółtym (czerwonym, białym –  na zamówienie). Na rolce znajduje się 25szt lub 50 szt worków w zależności od wyboru. Podobnie jest z Workami o pojemności 60l .Także dostępne są w kolorach: czarnym, niebieskim, zielonym, żółtym (czerwonym, białym –  na zamówienie), a na rolce znajduje się 25 szt lub 50 szt. Ich rozmiar to 60×72 a grubość wynosi 23 micronów.

Kolejnym oferowanym przez nas produktem są worki o pojemności 120l. Produkt ten oferowany jest w dwóch grubościach folii. Worki o pojemności 120l w rozmiarze 70×110 i grubości 26 micronów. Dostępne są w kolorach: czarnym, niebieskim, zielonym, żółtym (czerwonym, białym –  na zamówienie). Na rolce znajduje się 10 szt lub 25szt worków. W przypadku Worków o pojemności 120l + 30% rozmiar jest identyczny, natomiast grubość wynosi 34 microny. Kolorystyka standardowa również jest inna. W stałej sprzedaży występują worki w kolorach: czarnym i niebieskim (zielonym, żółtym, czerwonym, białym –  tylko na zamówienie). Na rolce znajduje się 25 szt worków.

Dla klientów potrzebujących większych worków oferujemy worki 160l oraz 240l. Worki o pojemności 160l są w rozmiarze 90×110 i mają grubość 29 micronów. Dostępne są w kolorach: czarnym, niebieskim, zielonym, żółtym, białym (czerwonym –  na zamówienie). Na rolce znajduje się 10 szt worków. Natomiast Worki o pojemności 240l mają rozmiar 95×140 i grubość 45 micronów. W przypadku tego produktu dostępne kolory to: czarny, niebieski, zielony i żółty (czerwony i biały –  na zamówienie). Na rolce również jest 10 szt

Naszą ostatnią propozycją w tej kategorii są Worki o pojemności 300l. Produkt ten występuje w rozmiarze 120×150 a grubość folii wynosi 45 micronów.
UWAGA
Worki dostępne są tylko w kolorze: czarnym. Na rolce znajduje się 10 szt.

Podsumowując każdy może znaleźć produkt którego potrzebuje

Worki
Pełna oferta worków