Współpraca biznesowa

Współpraca – korzyści dla wszystkich.

Nawiążemy współpracę i wspólnie określimy jej zasady, harmonogram oraz sposoby komunikacji. Ze swej strony zapewnimy, że współpracę zrealizujemy rzetelnie i dobrze, zgodnie z przyjętymi ustaleniami.

Zapraszamy do współpracy firmy budowlane oraz projektantów i architektów wnętrz. Proponujemy indywidualne podejście i pomoc w rozwiązywaniu ewentualnych problemów. Zapewniamy fachowe doradztwo oraz możliwość odroczenia płatności. Gwarantujemy terminowość i ciągłość dostaw. Oferujemy możliwość zmówienia listew, profili w dowolnym kolorze z palety RAL, przy spełnieniu warunków ilościowych.

Proponujemy współpracę w odniesieniu do dostaw worków do selektywnej zbiórki odpadów, worków „nietypowych” na indywidualne zamówienia oraz worków na przykład na odpady medyczne.

Ponieważ pragniemy się stale rozwijać zwracamy się również do producentów. Staramy się rozszerzać ofertę. dlatego jesteśmy otwarci na nawiązanie współpracy z wytwórcami listew, profili budowlanych i wykończeniowych oraz worków na śmieci.

współpraca

W tym miejscu omówię potencjalne korzyści, których może dostarczyć współpraca z naszym przedsiębiorstwem.

Po pierwsze, w opinii wielu ludzi jesteśmy najlepiej zaopatrzonym w Kielcach sklepem z listwami wykończeniowymi. Posiadamy w ofercie i dostarczamy listwy w długości nawet 300 czy 360 cm. Jesteśmy w stanie zrealizować indywidualne zlecenia kolorystyczne. Jako nieliczni posiadamy na stanie magazynowym profile aluminiowe w kolorach białym, czarnym i antracycie.

Po drugie, wbrew pozorom jako „mała działalność” a nie market nie mamy narzuconych producentów czy dostawców. Przekłada się na jakość oferowanych przez nas produktów. Sprzedajemy produkty tylko i wyłącznie z odpowiednimi certyfikatami i atestami, głownie Polskich producentów.

Po trzecie i, co najważniejsze, wierzymy że współpraca z nami zaowocuję oszczędnościami czasowymi i finansowymi. Dzięki dobrej kooperacji można szybciej dostarczać towary lub rozwiązywać potencjalne problemy. Porozumienie przełoży się również na aspekt finansowy. Z naszymi partnerami mamy ustalane indywidualne cenniki.

Podsumowując współpraca przyniesie korzyści obu stronom.

Zapraszamy do kontaktu.