Listwy

Listwy i profile wykończeniowe to niezbędne elementy występujące przy urządzaniu każdego wnętrza. W zależności od potrzeb mają kilka funkcji. Dla niektórych to przede wszystkim dekoracja – dobrane właściwie dopełniają wystrój pomieszczenia. Dla innych są rozwiązaniem zaistniałych w trakcie remontu problemów. W zależności od kształtu, materiału wykonania albo nawet koloru są odpowiednie do każdego rodzaju wnętrz.

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroką gamę profili i listew,za pomocą których odmienicie pomieszczenie od podłogi po sufit.
Posiadamy:
listwy cokołowe zarówno aluminiowe jak i PCV
metalowe listwy anodowane i okleinowane łączeniowe, progowe i zakończeniowe, aluminiowe, mosiężne i chromowe listwy do glazury i terakoty
listwy schodowe zarówno pod płytkowe czy pod panelowe jak i nawierzchniowe
kształtowniki takie jak płaskowniki, kątowniki, haowniki, ceowniki, rury okrągłe i kwadratowe
profile budowlane takie jak ćwierćwałki, listwy drzwiowe (opaski), kątowniki ścienne, listwy okienne – płaskowniki samoprzylepne z uszczelką w kolorach oklein okiennych.

W trosce o wzrastające potrzeby naszych klientów nasza oferta jest ciągle poszerzana. U nas znajdziesz wszystko czego potrzebujesz by twój dom był elegancki,  przytulny oraz funkcjonalny.

Jeżeli jakiegoś produktu nie ma  w naszej ofercie, napisz do nas postaramy się go znaleść.