Listwy gięte

Listwy gięte to profile aluminiowe i z tworzywa, przeznaczone do łączenia powierzchni o niestandardowych kształtach. Dzięki swoim właściwościom gięcia, znakomicie wpisują się w trend wysokiej estetyki aranżowanych wnętrz oraz stanowią doskonałe uzupełnienie oferty listew prostych.

ALUMINIOWE LISTWY GIĘTE

LISTWA ŁĄCZENIOWA – SYMBOL S92

s92

Listwa łączeniowa występuje w surowym aluminium, aluminium anodowanym, okleinach drewnopodobnych oraz mosiądzu. Listwy są dostępne w długości 250cm. Producent: Effector.

LISTWA ŁĄCZENIOWA – SYMBOL S93

s93

Listwa zakończeniowa występuje w aluminium anodowanym oraz okleinach drewnopodobnych . Listwy są dostępne w długości 250cm. Producent: Effector.

LISTWA ŁĄCZENIOWA – SYMBOL A94

a94

Listwa łączeniowa występuje w surowym aluminium, aluminium anodowanym oraz mosiądzu. Listwy są dostępne w długości 300cm. Producent: Effector.

KOLORYSTYKA

koloryanodowane

mosiądz

koloryokleinowane

GIĘTA LISTWA PCV

Listwa łączeniowa – symbol A100

a100

Listwa łączeniowa wykonana z tworzywa składa się z dwóch części. Część zewnętrzna (widoczna) jest identyczna, część ukrytą stanowi jedna z trzech rodzajów baz. Baza zwykła ma zastosowanie w sytuacjach gdy nie ma różnicy poziomów pomiędzy łączącymi posadzkami lub różnica ma do 12mm, bazę wysoką stosuje się w sytuacji gdy różnica waha się pomiędzy 6 a 18mm, natomiast bazę skośną można wykorzystać w sytuacji gdy listwę potraktujemy jako np. cokół wokół kolumn. Listwa dostępna w długościach: 300 oraz 600 cm. Producent: Effector.

Listwa tylko na zamówienie.

KOLORYSTYKA

kolory a100